NFL’de suçlar boyunca yayılan gibi görünen önemli bir değişiklik, geri koşuların kullanılmasıdır. Bu yüzden fantazi sporlarında koşu artarları kazanmak artık çok önemli. Bu yazıda, 2011 için kullanabileceğiniz en iyi 5 koşuyu sunuyoruz. Okumaya devam et.

1. Adrian Peterson – MinnesotaPeterson, onitsuka tiger çakma NFL’deki en patlayıcı yedeklerden biridir ve sahada herhangi bir yerden puan kazanabilir. Sezon dışı bir puanlama yaptı ama 2011’de bu sayıları artıracak.AP ile ilgili büyük bir endişe, tökezleme eğilimiydi, tiger ayakkabı ucuz ancak geçen sene tüm sezon kaybeden tek bir fumble ile ortadan kayboldu. Minnesota’nın yeni antrenörü koşuya adanmış durumda ve sizden Peterson’ın en az 25’inin önümüzdeki sezonda bir oyuna sahip olmasını bekleyebilirsiniz.Burada tek endişe, özellikle sezonu sürüklediği sırada Peterson’ın yaralanmaya maruz kalmasıdır.

2. Chris Johnson – TennesseeChris Johnson, alanın her yerinden fantazi puanları yakalayabilen bir başka adam, odak potası olan tehlikeli bir koşucu.Ekibinin tüfeği, aynı zamanda arkadaki sahadan da bir tehdit oluşturuyor ve dairenin içinde topu yakalayabilmek ve büyük kazançlar elde etmenizi engelliyor. Eğer bir PPR liginde olursanız Johnson’ı Peterson’a götürmeyi düşünebilirsiniz. Saldırı rotalarında aldığı görünümün miktarından size çok fazla puan verecek.

3. Jamaal Charles – Kansas CityJamaal Charles geçen sezon acele etme yarışına yaklaştı ve bu çok şey söylüyor çünkü aslında ayrılıyordu Thomas Jones ile zaman. J ileOrada yaşlanmaya başlayanlar, bu mevsimi Charles’ın bu sene tercih etmeleri için daha fazla çarptıklarını düşünürler. Geçen sezon istatistiklerine dokunmak dokunma eksikliğiydi (8) ancak bu sayının özellikle önümüzdeki sezonda önemli ölçüde artması bekleniyor. Dokunuşlarda artış.

4. Arian Foster – HustonBir önceki yılın Colts haftasına göre 231 yarda 3’lük touchdown performansından sonra, onitsuka tiger türkiye herkesin fantazi dahileri olduğunu düşündüğü, ama bir süre sonra Foster’ın dünyaya geri döndüğü düşünülüyordu.Fantazi takım katilleri olan tutarlılık ile ilgili bazı problemler yaşayabilen büyük fantazi sayıları koyabilen sağlam arka. 15. haftadaki 15 yarda performansı, her yerde fantastik playoff takımlarını öldürdü. Foster’dan uzak durmak demişken, ara sıra olağan bir fantezik performansla sizi çılgına çevireceği uyarısında bulunuluyor.

5. Michael Turner – Atlanta The Falcons çok dengeli bir suç işliyor onitsuka tiger kahverengi ve Turner onların Bunu yapabilmek için birkaç kaliteli destek olsa daOna dokunur ve dokunuşların çoğunu alır ve nadiren 20’nin altında bir oyun. Şahinler o zamanlar çok fazla PPR değerine sahip değiller ama o tutarlı ve ‘fantezi spor dünyasında büyük bir artı.’ Bu sezon Turners sahillerinde hafif bir gelişme aramak için Muhtemelen saygın bir 12 touchdowns etrafında kalacak.