Fantasy College futbolu şu şekilde çalışıyor:

?? Katılmak istediğiniz lig türünü seçmek, ?? Oyuncuların bir listesini almak? Son başvuru tarihinden önce her hafta bir araya gelinmesi ve çok daha fazlası.

Bir fantazi sahibi olarak, takımınızı ayakta tutmak ve değiştirmek için görevlendirildiniz. Gerçek bir yönetici ya da takım koçu gibi davranmalısın. Bir taslak oluşturma, oyuncuları oynatma, oyuncu ekleme/düşürme veya liste değiştirme konusunda gücünüz var.

Fantastik kolej futbolu için oynarkene, onitsuka tiger çakma aklınızda bulundurmanız gereken belirli bir doz ve don var:

Dos.

?? Bir Draw sayfası kullanın ve ideal seçimleri, yedekleri ve uzun şortları içermelidir. ?? Sohbet odaları veya forumlar aracılığıyla fantezi alay taslaklarına katılın. ?? Koşma sırtınızı inşa edin. ?? En azından fantezi kolej futbol oyununun temel temelleri hakkında bilgili olun. Taslak yapmadan önce ligin kuralları, sistem puanlaması, giriş ücreti ve ödül ödemeleri hakkında bilgi sahibi olun. OkuPotansiyel uyuyanlar üzerinde p ve daha iyi bilgilendirilerek rekabetin bir kenarı olmaya çalışın. Güle güle haftalarını izle. ?? Bir fırsat olduğunda yeni başlayanlarınızı yükseltin. Oyuncuları düşünün. Başkasına gitmeden önce bir katil ticaret tekniğine sahip olmalısın. Don ?? ts

?? Don? Önümüzdeki hafta için hattınızı güncellemeyi hatırlamıyor. Yaralı bir oyuncu olmalı ya da başlangıç ​​oyun kurucunun güle güle haftasında olduğunu varsayalım. ?? Don ?? kim yükselen hakkında fikirlerinizi diğer hakkında bilgilendirmekçeşitli pozitioslarda yıldızlardır. Kendi işlerinden sorumlu olmaları gerekiyor, ve siz de öyle. Kendi oyununa dikkat et. Don? Tiklayıcılığınızın oyuncu seçimlerinde bir rol oynamasına izin vermeyin. Ve en önemlisi, takımınızı hiçbir sebepten asla vazgeçme. Kaybeden olmak, bir kaybeden olmak demektir, adidas ayakkabı erkek modelleri bu yüzden, olmayın.

Oyunla başarılı olmak için, adidas ayakkabı dünyası oyunu yürekten bütünüyle sevmek zorundasınız. Anlamı, zamanınızı ve emeğinizi fazlasıyla harcamayı arzuluyorsunuz. Fantazi kolej ayağı söz konusu olduğunda unutmayıntüm, markapark onitsuka tiger bilgi gerçek bir güçtür. Bu basit Do ?? lar ve Don ?? ts izleyin, ve emin olun, önünüzde iyi bir yol var.